Hair transplantation

منو ببر به بهترین روش کاشت مو در ایران

 

روش های مختلفی برای تقویت ریشه و ساقه مو و جلوگیری از ریزش مو وجود دارد. اما در برخی موارد که ریزش مو شدید است یا مو بسیار نازک است ، درمان قطعی کاشت یا کاشت مو است.

این روش حدود پنجاه سال است که مورد استفاده قرار می گیرد و همیشه در حال پیشرفت و پیشرفت است. بسیاری از افراد همچنین ممکن است بپرسند:

نکات طلایی کاشت مو را به صورت pdf مشاهده کنید.
آیا کاشت مو روشی مناسب است که فقط برای آقایان و آقایان امکان استفاده از این روش را ندارد؟
اما این روش برای افرادی که کاندیدا هستند مناسب نیست و فرقی نمی کند کاندیدای انتخاب شده زن یا مرد باشد.
در اینجا می خواهیم انواع روش های کاشت مو را به شما معرفی کنیم:

مرا به بهترین روش کاشت مو در ایران ببرید
چرا باید انواع روش های کاشت مو را بدانیم؟
به طور طبیعی ، هرچه اطلاعات بیشتری در مورد یک درمان داشته باشید ، در عمل برای شما بهتر است. وقتی اطلاعات درستی داشته باشید ، می توانید تصمیمات بهتری بگیرید و بهترین روش را برای خود انتخاب کنید.

این جمله را فراموش نکنید که اگر بیشتر بدانید ، قطعاً یک انتخاب هوشمندانه خواهید داشت.

به طور کلی ، در جراحی های زیبایی شما انتخاب بیشتری نسبت به درمان پزشکی خواهید داشت.

در طول درمان ، شما باید از داروی تجویز شده توسط پزشک خود استفاده کنید. تا زمانی که بیماری شما درمان شود و چاره ای ندارید جز اینکه بگویید من این دارو را نمی خواهم و آن دارو را می خواهم. اما در روش های زیبایی ، می توانید یکی از چندین روش را به دلخواه انتخاب کنید. بنابراین انتخاب با شما است. کاشت مو نیز یک عمل زیبایی است.

اگر شما انتخاب خوبی برای انواع کاشت مو هستید. شما حق انتخاب هر کدام از روش های مناسب شما را دارد.

به عنوان مثال ، اگر تراکم مو برای شما مهم است ، می توانید از روش Super FUE Plus استفاده کنید یا اگر مقاومت شما در برابر درد کم است ، می توانید یکی از روش های SFUE ، FIT یا SUT را انتخاب کنید.

معمولاً در کاشت مو ، افراد می توانند یکی از روش های مناسب کاشت مو را برای خود انتخاب کنند. دانستن این روش ها به شما کمک می کند تا تصمیمات بهتری بگیرید.

وقتی اطلاعات کافی داشته باشید ، می توانید تفاوت بین دروغ و واقعیت را تشخیص دهید

اطلاعات مربوط به کاشت مو
به طور کلی ، جراحان ایرانی مهارت و تخصص بالایی در جراحی دارند و هزینه های درمان در ایران نسبتاً کم است ، به همین دلیل ایران به یکی از مراکز جراحی زیبایی در سراسر جهان تبدیل شده است.

اما از طرف دیگر ، با توجه به اینکه افراد زیادی تمایل به انجام این عملیات ها دارند ، متأسفانه افراد بدون تخصص یا با تخصص های غیرمرتبط وارد این حوزه شده اند. همچنین برخی از متخصصان با اغراق در اطلاعات سعی در جلب مشتری بیشتر دارند.

در زمینه کاشت مو ، بیشتر تبلیغات مربوط به روش های کاشت مو است.

بسیاری از کلینیک های زیبایی معتقدند که آنها از روش خاصی برای کاشت مو استفاده می کنند و بهترین موارد را در زمینه درمان ارائه می دهند یا معتقدند که یک روش انحصاری برای انجام این روش زیبایی دارند.

اما در اینجا ما به شما می گوییم که هیچ روشی در این زمینه بهترین نیست. و هیچ روش انحصاری وجود ندارد. تنها تفاوت این است که یک کلینیک خاص دستگاهی را خریداری کرده است. سایر کلینیک ها آن را ندارند و یا ترکیبی از روشهای مختلف را اتخاذ می کنند که منجر به نتایج بهتر خواهد شد.

این عبارت کلیدی را فراموش نکنید:

مهارت جراحی که کاشت مو را انجام می دهد و همچنین تجربه تیم جراحی و تاریخچه کلینیک بسیار مهمتر از روش ها و دستگاه های کاشت مو است.

حتی اگر جدیدترین دستگاه های پیشرفته توسط افراد کم تجربه استفاده شود ، نتایج ضعیف و نامطلوبی دارند. اما اگر اقدامات اساسی مانند FUT یا FUE توسط یک جراح حرفه ای انجام شود ، قطعاً بهترین نتیجه را خواهد داشت.

وقتی اطلاعات کافی داشته باشید ، انتظارات درستی برای درمان دارید

می توان گفت افرادی که درک و انتظار خوبی از روش درمانی دارند قطعاً بهترین گزینه برای کاشت مو هستند. در بیشتر موارد ، مشتریان انتظارات نادرستی در مورد تراکم مو ندارند. در واقع :

هدف از کاشت مو بازیابی موهای جوان نیست
در حقیقت ، هدف دستیابی به تراکم نسبی با حداقل پیوندها است تا موهای شما پرتر به نظر برسد.

دو دلیل اصلی وجود ندارد که نمی توان به چگالی بسیار زیاد دست یافت:

1- دلیل اول این است که محدودیت هایی در منطقه گیرنده وجود دارد.
هنگامی که جراح پیوندها را در داخل قسمت گیرنده قرار می دهد ، نمی تواند آنها را نزدیک به هم قرار دهد زیرا ناحیه گیرنده نمی تواند خون را برای همه فولیکول ها تأمین کند. به همین دلیل است که اگر پیوندهای زیادی کاشته شود ، قسمتهای فولیکولی دچار کمبود مواد مغذی شده و از بین می روند.

2- دلیل دوم محدودیت بانک مو است.
طبیعتاً برای اینکه چگالی بالایی داشته باشیم باید از گرافت های زیادی استفاده کنیم. اما باید محدودیت های بانک مو را نیز در نظر بگیریم. به طور کلی ، ما سه محدودیت عمده برای پیوند داریم:

2.1 - اولین محدودیت خطر ایجاد زخم است. اگر واحدهای فولیکولی در یک کف بسیار برداشته شوند